Lukeš           Papáček     Lisý       Kravařík

Pražák          Pešek       Hrubý        Komanec

Krajdl                                  Novák

Šefl , Vlček

V druhém zápase na turnaji nás čekal Stod , vedoucí tým naší 1.A třídy . Stodští ještě posílili svůj už takhle kvalitní kádr a jsem přesvědčený , že jasně vyhrají tuto soutěž. Do utkání jsme vstpupili docela dobře , dařilo se nám kombinovat , dobře jsme bránili a vyplinula z toho i penalta na Martina Nováka , kterou sám proměnil. Pak jsme buď polevili , nebo soupeř přidal , to se nikdy nepozná , a Stod ještě do poločasu otočil na  2  : 1. Jak skončila první půle , tak začala druhá , Stod byl pořád o něco lepší a potvrdil to třetím golem do naší sítě. A  zdálo se že zápas je rozhodnutý , ale nebyl . Buď jsme přidali , nebo soupeř polevil a najednou nás bylo plné hřiště . Pavel hrubý dal hlavou na 2 : 3 a stodští se začali evidentně bát o svůj náskok. Náš tlak korunoval rohový kop , kdy se do pokutového území soupeře vydal i Váňa , ale stodští se ubránili a do prázdné brány v posledních vteřinách potvrdili řekl bych zasloužení vítězství 4 : 2.