Sestava :              Vaník

Komanec   Papáček   Lisý  Nový (60 Jandoš)

Pražák (60´Krajdl )  Prchlík   Fiala  Štych

Krystl (60´Hrubý ) Kohout ( 80´Votípka)

Tak jsme prohráli , po třetí za sebou jsme Senco neporazili , ale poprvé jsme ho přehráli a pro mě je to daleko víc než ty body. My jsme byli 40 minut lepší , 40 minut to bylo vyrovnaný a 10 minut bylo lepší Senco a když si vezmu kolik lidí od nich hrálo první ligu , kolik druhou , kolik třetí a zbytek jen divizi , tak je to prostě super. To že jsme to nepotvrdili nějakým bodem je v tomhle případě prostě smůla. Nikde není psáno , že bychom tu penaltu dali a pak by jsme urvali ještě jeden bod v penaltách a naprosto zaslouženě , ale proč ji pan rozhodčí Šimek nepísknul , opravdu nepochopím. Z rohodcovského hlediska postavení ideální , celý zápas píská řekl bych velmi dobře a pak nepískne penaltu , která je stoprocentní. Řekl bych že je to až nevídaná smůla , že ten naprosto evidentní nedovolený zákrok vidí 220 lidí a jen jeden ho nevidí a  je to zrovna hlavní rozhodčí.Pozitivní ale na tomhle zápase je ten náš výkon , vím , že to nebude vůbec jednoduché to zopakovat , protože jestli takhle zahrajeme ve Stříbře , tak si povezeme tři body určitě , ale když vím že to šlo v pátek , nevidim důvod pproč by to nešlo v neděli . Ještě jednou , děkuju a gratuluju , dalo se na to koukat .

Hodnocení jednotlivců : zase je to situace kdy hodnocení jednotlivých hráčů musí jít stranou , někdo udělal víc chyb , někdo míň , někdo hrál výborně , někdo dobře , ale ve výsledku tohle bylnapropsto ukázkový kolektivní výkon

Vodr - trenér - Konečně !!!

Konečně se nám tady rozběhla diskuse , jsem moc rád že tomu tak je , protože fotbal je FENOMÉN a když se takhle lidi zajímají o dění , je to prostě dobře. Pokusím se reagovat na to co je níže napsáno a to s odstupem několika dní a to je ten pohled vždycky objektivnější. Každopádně je to jen můj názor a můj pohled , Váš si vždycky rád přečtu a vyslechnu. Takže , Senco má výborný tým , tým , který nemá v krajském přeboru absolutně co dělat !!! Pochybuju , že v základní jedenáctce nastoupil někdo , kdo nehrál ČFL, léta divizi , nebo 1.dorosteneckou ligu a přesto budu i dnes tvrdit , že jsme byli lepší !! Když trochu uberu , budu tvrdit , že jsme byli Sencu naprosto vyrovnaným soupeřem a už i to je pro nás skvělý výsledek . I my měli na hřišti asi tři kluky co hráli divizi , třeba Jirka Krystl jí před 18-ti lety hrál pravidelně :-). Tak a ted k šancím , potažmo ke gólům . Ať lovím v paměti jak lovím , nevybavuju si žádnou dobraveckou neproměněnou tutovou šanci, zato Kunc ( mimojiné výbornej ) chytil 3 naše naprostý tutovky. Ale fotbal se hraje na goly a Doubravka dala jednou tolik branek co my a v tomhle směru vyhrála naprosto zaslouženě . A na závěr k penaltám , z té údajné první jsem viděl jen konec a pád obou hráčů na zem , měl jsem to docela daleko , ale hlavně jsem to neviděl od začátku. Z toho co jsem viděl , usuzuji že šlo o držení , jestli držel náš vašeho , váš našeho , nebo se drželi vzájemně opravdu nepovím , prostě nevím a ani jsem se o tomhle okamžiku s klukama nebavil , takže prostě nevím . Možná byla , možná nebyla . Druhou jsem měl 15 metrů od sebe a byla stoprocentní !!! Nehledě na to že přiznali i Vai hráči. Takže závěrem , Vy máte tři body , my nemáme nic , ale dokud nás budou takovýhle věci zajímat , tak bude dobře . Fotbal je FENOMÉN :-)

Plzeň - Fenomén

Nejlepší odpoveď na spornou situaci je říct, že to bylo daleko a že jsem to neviděl:-). Naopak situaci, která byla nebo mohla být prospěšná pro mě jsem viděl 100% :-). Opravdu k pobavení a trochu mi to připomíná pana alibistu Bílka, který je také neustále spokojen:-) Co se týká šancí Senca, které si nevybavujete tak si Vám dovoluji připomenout, že to bylo kromě jiných např. 1. půle a hlavička Šperla z metru do prázdné - vedle a hlavně na začátku druhé půle včetně penaltového faulu na Šperla, ale jak jste psal to jste neviděl a asi na celou dvaceti minutovku druhého poločasu jste nekoukal, protože jinak byste nemohl psát to co píšete.

Jindra - Rozsudek

Shodou pracovních povinností a z důvodu že syn hraje také krajský přebor jsem tenhle zápas navštívil a musím říct , že to byl zajímavý zápas. Chtěl jsem původně o přestávce odjet , ale nakonec jsem zůstal až do konce a nelitoval jsem . To že Doubravka hrála dobře jsem čekal , viděl jsem ji v zápase s dorosenci z Viktorky a i tam přes porážku podala kvalitní výkon . Příkosické jsem viděl poprvé a ti mě překvapili moc, škoda jen že ta vesnička není o malinko větší . Zápasu by slušela remíza, kdyby byla , myslím že by ji oba trenéři brali , protože by byla spravedlivá. A penalta ? Ta pro Příkosice byla evidentní , ta doubravecká byla zvláštní. Mějte se

Pravda pravdoucí - Souhlas

Nevim co si myslet o hodnocení zápasu na stránkách čechie.Opravdu musím souhlasit , že ste prvních 10-15 minut měli "jakýsi" tlak , který si myslim byl zapříčiněn menším a užším hřistěm a překvapivými auty z "Půlky" :-D , ale od 15. minuty bylo Senco naprosto lepším týmem , které se snažilo hrát fotbal po zemi a nenakopávat jen balony dopředu , jako v případě Příkosic.Dále si myslim , že tak od 30-35. minuty hráčům Příkosic došly síly a výsledek 2:0 v poločase celkem přivítaly.V druhé půli se obraz nezměnil , Senco drželo balon na svých kopačkách a nebýt zahozených šancí bylo by tak 65. minutě po zápase.Místo toho ste dali náhodný gol z rohu a bylo to až dokonce zápasu nervozní.K "penaltovému" zákroku mam úplně stejný názor , ptž jestli měl z vašeho pohledu pískat penaltu na konci zápasu pro Čechii , mělo Senco kopat určitě taky jednu v průběhu 2. půle..Závěr je tedy jasný , že Senco vyhrálo naprosto zaslouženě.
PS: polepši se příště s těma komentářema, dík!!

Lucas - muj nazor

Příkosice byly lepší pouze prvních 15minut, pak převzala otěže Doubravka, do té doby než dostala gola. Penalta z mého pohledu jasná proti Doubravce, ale stejně jasná byla i proti Příkosicím. Chápu, že trenér Příkosic, nemůže být objektivní, ale až takhle? Z hodnocení, mam pocit, že jsem byl na úplně jiném zápase.

sencoboy - magore

tak hele ty magore tak jsi asi byl na jiným zápase:D:d vymej si hlavu a přestaň lítat v oblacích. Ti vaši nekopové z čechie?? prej 40 min lepší a 40 min vyrovnaný:D:D tomu se musím jen smát:D možná jste byli lepší prvních 10-15 min jinak ani hovno kámo:D mohli jste klíďo dostat bůra kdyby naši kluci dali hned v úvodu druhé půli na 3:0 tak jste toho bůrečka dostali a byl bych pak zvědav co bys sem psal:D náhodně jste v závěru snížili,velice náhodně ,podotýkám proto,protože jste ani pořádně za celou druhou půli nevystřelili na branku ty osle všech oslíků:D:D jste prostě ubožácí a myslím že ve stříbře už toho bůra dostanete :D:D ale co na plat no jo no holt vás ty exligové hvězdy jednou pořádně přejely:D:D v klidu ještě potrenujte kluci a budete možná na tom jako senco,ale říkám možná někdy za 5 let:D:Dtak se mějte a nebrečte!! s pozdravem pro vás vesničany kluci z města:!!!!! ahoj burani

cechie - odpoved

doufam ze nikdy nebudem jakonkluci z Plzne , jsme z vesnice a sme na to pysni. Kdyby jste byli tak dobri jak si myslis tak proc n ehrajete prinejhorsim cfl !?

Čechieboy - Re: magore

Zlatá vesnice.... Přečti si co si napsal a pak si pořádně nafackuj, protože kdyby si byl aspoň trochu normální tak tu nenadáváš jak ten nějvětší vesnickej křupan. Děláš Plzni jenom ostudu. Peace

Nechápu - Ještě víc nechápu

Absolutně nerozumím hodnocení zápasu, kdyby Senco proměnilo své šance na začátku druhé půle tak to klidně v 60 minutě mohlo být 0:5!!!
Lepší Příkosice? Možná prvních 10 minut a posledních 10 minut. Zbytek zápasu hru ovládala Doubravka,která podala zkušený výkon a zasloženě zvítězila. Všude ( Plz. deník, net ... namítáte spornou situaci, kdy se měla kopat penalta ve prospěch Příkosic, možná byla možná nebyla, ale nikde jsem se nedočetl, že byste přiznali, že za stavu 2:0 pro Doubravku byla ta samá situace na druhé straně a sudí opět penaltu neodpískal, takže sporné penaltové situace 1:1, takže si myslím,že trocha soudnosti by neuškodila.