Kravařík (10´Kotnauer)  Papáček    Komanec

Pražák ( 85´Vaník)     Nový    Lisý        Fiala

Krystl   Hrubý   Votípka (80´Šefl )

(88´Benetka )

Tak máme krásný tři body , řekl bych že naprosto zasloužený , dali jsme dva goly , žádný nedostali a ještě jsme předvedli několik dalších akcí kvůli kterým chodí lidi na fotbal a že jich tam bylo zase docela dost . A tak si myslím že přijdou zas. K zápasu , musím Vás pochválit za oba začátky poločasů , hlavně ten začátek druhý půle byl excelentní a pro vývoj toho zápasu hodně důležitej, tam jsme předvedli přesně to , co jsme si říkali v kabině. on ten tlak netrval nijak dlouho , ale než se z toho soupeř dostal tak  už běžela 60 minuta  . Opět jsme viděli že v týhle soutěži může každý poraziz každýho a ač byl Holýšov v poli naprosto vyrovnaným soupeřem , tak na šance jsme vyhráli neřkuli abych si nevymýšlel , dám 9 : 1 a určitě nepřeháním. Je to škoda , protože , kdyby jsme dali ty dvě tutovky na konci první půle , tak jsme šli do kabin za stavu 3 , nebo 4  k nule a bylo to zase ještě veselejší. Nicméně i tak to má svoji velkou cenu a já Vám můžu jen poblahopřát a jděte si to užít .

Standa - nula se vždycky počítá , práce si tentokráte moc neměl , ale několik nepříjemných centrů a pár vyběhnutí tam bylo a vždycky na jedničku

Papen - asi nejlepší letošní zápas , je evidentní že jako ženatý se pořád zlepšuje

Komár -doma je doma , to že si hrál už po několikáté za sebou dobře, si akorát potvrdil , nejlepší na hřišti

Vlastík - po tom co si předvedl naposled doma proti Rapidu , to byl úplný balzám, ten výkon byl dobrej , stará známá je naše ofenzivní část , ale nevim jak na to . Když si vezmu jen kolikrát tys byl tam nahoře u tý zelený zídky a nebylo z toho většinou nic , tak mi to prostě přijde líto

Koty - ten gol byl jen třešnička za výkon , který byl ještě o něco lepší než v Tachově , ale už i tam to mělo svou kvalitu. Ještě bud drzejší a ještě ukaž co v tobě je. Už ze začátku po té střele z první , jsem věděl že  to dobrý

Práža - ještě ted mám pořád pocit , že neumíš , nebo spíš nevíš jak bránit jako útočník, v momentě když hraješ vedle Votepa , kterej to ví moc dobře , ale nikdy tuhle činnost nedělal a dělat nebude , to prostě není ideální. Prostě jsem měl několikrát pocit že tam stojíte blbě a ted to samozžejmě musim hodit na tebe , protože po Votepovi to prostě chtít nemůžu :-). A k samotnýmu výkonu , je obrovská škoda , že tam nebyl ten kanadský bodík , protože za ty výpady dopředu sis to prostě zasloužil , hlavně v druhý půli , možná škoda že jich většina byla po levý straně , ikdyž ten  s tím centrem na Votepa byl fantastickej

Fiji - tak tady mám dvojnásobnou radost , protože oproti výkonu v Tachově to bylo uplně jiný kafe , hodně si se přiblížil minulýmu domácímu zápasu a tam to byl excelentní , je vidět že jsi se už naprosto sžil s příkosickým San Sirem

Venca - tady je to hodně podobné , po tom co byl minulý týden na přespoláku , kde balon skoro neviděl , tak tady to bylo jiný kafe , ale takovej střelec jako ty by měl ze tří tutovek dát minimálně tři goly

Hrubka - ještě ráno hrál v útoku , pak chvilku "volnýho dispečera hry " a dopadlo to tak že 80 minut nosil vodu a nosil jí moc dobře

Jiřina - ty jeho tři šance uplně stoprocentní nebyly , ale tam chybělo asi jen trošičku štěstí , jinak musím jen smeknout klobouk , neznám moc lepších fotbalistů kteří jsou staří jako já , on je mezi nimi

Votep - fotbal je nádherná hra , která někdy nemá logiku - výborný představení , 80´minut !!!! nevěděli ce s tebou jeden z nejlepších na hřišti.

Váňa , Vozdoba  , Beny - mrzí mi hlavně že Vozdoba pomalu zareagoval na příchod Váni na hrot útoku a naprosto zaspal možnost jít sám na kisnu

Frňas - zvláštní poděkování patří Frňasovi , který ač naprosto indisponován , neunesl tíhu nominace , byl nám na blízku a celo dobu zápasu byl připraven na telefonu pro případ největší nouze , ta bohudík nepřišla