Komanec      Vlček (10´Jandoš)  Lisý    Štych

Pražák ( 70´Votípka )  Papáček Fiala   Prchlík

Krystl ( 65´ Krajdl )    Kohout

Skala

Asi přesně tohle je fotbal , který prostě občas je krutý a krutější . Ať o tomhle zápase přemýšlím jak přemýšlím , tak mi z toho moc mouder nenapadá , ale budu se snažit to nějak zhodnotit jak jsme to s Honzou probírali . První půle byla taková naše klasická hra kterou předvádíme venku a to nemastná a neslaná, kdy jsme se přizpůsobili tempu soupeře, které ale zdaleka nebylo vražedné , ale spíše vlažné . Přesto jsme si vypracovali více šancí než domácí, ale bohužel jsme inkasovali ze situace , kterou bysme měli vyřešit .Druhá půle už byla o něčem jiném , začali jsme hrát to co umíme , byli jsme prakticky v neustálém tlaku, jenže z tohodle všeho jsme dostali další čtyři góly . Asi rozhodla ta první branka , protože jsme se museli začít tlačit více dopředu a soupeř nás nemilosrdně trestal jedním gólem za druhým . Ale i za stavu 3 : 0 jsme měli na to minimálně ten zápas zremízovat , ale když nedáme takové šance jako jsme měli , nemůžeme porazit nikoho. A ted trochu k samotným hráčům , protože to je asi to co nám poslední dobou dělá problémy a to je aktuální forma jednotlivých hráčů . Spousta z Vás hraje momentálně daleko pod své možnosti, někteří hrají to co umí a tak jeden dva , hrajou opravdu dobře . Asi nejvíc co nás trápí je kvalita ofenzivních akcí, nebo rovnou těch hráčů , kteří se nejvíc zapojují do útočení, tam je to prostě špatný a je na nás všech to změnit !!!!

Takže dneska ohodnotím zase po dlouhé době všechny jednotlivě , aby bylo co číst :-)

Váňa   -  tomu se říká vyžrat si to až na dno , jeden z mála který snese přísnější měřítko , možná mohl chytit ten první gol , ale jinak prakticky bez jediný chybičky

Práža -  tentokráte prakticky jen defenzivní úkoly , který mu uplně nevoní , ale poradil si s tím hlavně v první půli docela dobře , ve druhý to už bylo horší

Komár - už poněkolikáté za sebou jeden z nejlepších na hřišti

Vena  - myslím si že on má svatosvaté právo si vybrat slabší chvíli , takže ta byla ted a to také díky mě , protože nápad aby hrál stopera beru na sebe a nebylo to to pravé

Štychy - dalek výkonů ze začátku soutěže , první půli na neobvyklém postu neobvykle špatný , ve druhé půli už to bylo podstatně lepší a doufám že to bude pokračovat

Papen - s Komárem a Váňou patří do nedělní  TOP 3 , dobré je že jeho výkony se drží poslední dobou pořád na vysoké úrovni

Vlčák - jeden , dle mého názoru hlavní , viník naší porážky . Vlastní blbostí se vyřadil po 5 minutách ze hry a pak nám strašně chyběl

Luďa - řekl bych asi nejhorší výkon na jaře , zvláště v první půli to nebylo dobré, pak se to lehce zlepšilo

Fiji - dalek výkonů ze začátku soutěže, chybí hlavně kvalita dopředu , chce to trochu přidat a hlavně !!!  to všechno zjednodušit a budeš zase zpátky

Prchlajs - loni si vypáli takovéhle zápasy asi tři , letos to bylo asi poprvé a doufám naposled, když si totiž chci vzpomenout na něco od Milána , tak mi napadají akorát tvoje chyby a to není dobře

Jiřina - tam byla velká škoda , že musel jít ven Vlk , protože ten tojůhelník Ty , Fiji a Kohy by jim dělal obrovské problémy , v momentě kdy jsi musel hrát více ze zadu a bránit ten megaprostor , si neměl na útočení už tolik sil

Kohy - žádnej průser , ale ani žádnej zázrak , ale kdyby takhle hráli všichni a hlavně celej zápas a ne jen nějaký jeho části, bylo by to dobrý

Vševěd - myslím že sis docela zahrál , škoda toho jednoho odraženého balonu , který si tam měl hned napálit levačkou zpátky , ale jinak dobrý

Votep  -  trestňák - docela dobrej , jedna dobrá přihrávka a jeden nespracovanej balon, za 20 minut toho není tolik co bych si u něj představoval

Takže jedeme dál , když se podíváte na los , tak nás nečeké až do konce soutěže žádná promenáda , ale už je to zase jen 6 mistráků a my máme na to abychom ještě pár bodíků posbírali. Takže se uvidíme v

ÚTERÝ V 15,30 hod      a ve

ČTVRTEK V 18 hod

DYNAMO HORŠOVSKÝ TÝN - ČECHIE PŘÍKOSICE

Naprostým debaklem skončil nedělní výlet Čechie na Domažlicko. Horšovský Týn přivítal jižany velmi chladným počasím a vytrvalým deštěm. V kombinaci s abnormálně velkou hrací plochou to byla pro hosty kombinace přímo vražedná.
Trenér Pleticha vyslal do boje jedenáctku ve složení: Vaník, Krystl, Prchlík, Štych, Papáček, Pražák, Komanec, Fiala, Lisý, Kohout a Vlček. Jako náhradníci byli připraveni Pešek, Jandoš, Votípka, Pleticha a Skala.
     Začátek utkání začal pro Příkosice dvojitou smůlou. V 6. minutě se dostal do šance Fiala. Gólman Planický proti němu vyběhl, ale Fialovi se nepodařilo ho přehodit. V téže minutě si Vlček nešťastně natáhl sval a do 10. minuty, než byl vystřídán Jandošem, dokázal po trávníku pouze chodit. Jeho handicapu využil v 9. minutě v sólu Štverák, ale Vaník dokázal míč vytěsnit vedle pravé tyče. Následný rohový kop domácích byl neškodný. V 16. minutě domácí Šinál nešetrně zajel do Prchlíka, ale hlavní sudí Kračmer faul nepotrestal. U brány domácích v tu chvíli ležel zraněný Svůra, který se po ošetření vrátil do hry. V17. minutě se pokusil Vaníka z dálky propálit Mašek. Ve 24. minutě na druhé straně neuspěl střelou z dálky Kohout. Domácí zahrozili ve 28. minutě, Vaník míč vyrazil a Komanec odkopl do bezpečí. Po další akci následoval rohový kop domácích, který Vaník chytil. Ve 33. minutě fauloval Komanec Štveráka, volný přímý kop rozehrál Šinál a zdálky to zkusil Svůra. Pálil mimo bránu.
Ve 37. minutě se Štverák probojoval s míčem z jednoho rohu velkého vápna na druhý a odtud otevřel skóre na 1:0 pro domácí. další šanci domácích, která následovala překazil Lisý, který na poslední chvíli sebral  míč z nohy Pazderníkovi. Domácí celý první poločas těžili z velkého prostoru hrací plochy, a hráli s Čechií zaháněnou.
V závěru prvního poločasu ještě sebral Papáček balón Wágnerovi a poslal přihrávku křížem na Prchlíka. Tomu ale míč utekl do autu.
     Do druhého poločasu nastoupili oba týmy beze změn v sestavě. Trenér Pleticha nechal do zápisu dopsat rychlonohého Krajdla, který přijel původně na utkání  pouze v roli diváka. Hosté ve snaze vyrovnat otevřeli hru, a přestože v druhé půli  domácí tým přehrávali, byli to paradoxně hráči Dynama, kteří se radovali ze vstřelených gólů. V 52. poslal Štverák na hranici velkého vápna patičkou míč Pazderníkovi a ten zvýšil náskok domácích na 2:0. V 54. minutě to Pazderník zkusil proti Vaníkovi znovu, ale ten vyběhl z brány a míč mu dokázal vypíchnout. V 55. minutě uviděl od sudího Kračmera žlutou kartu hostující Krystl. O minutu později po nájezdu tandemu Pazderník – Mašek druhý jmenovaný přidal třetí trefu domácích. V 60. minutě domácí poprvé střídali, Svůru nahradil Svoboda. V 62 minutě kopali hosté dva rohové kopy za sebou, ale bez zakončení. Za faul na Pražáka dostal kartu domácí Svoboda. V 65. minutě poslal Pleticha do hry rychlého Krajdla a stáhl Krystla. O chvíli později překazil výborně hrající Papáček šanci Maška. Další čtyři minuty se hrálo pouze ve vápně domácích. Výborně chytající Planický zmařil postupně tři šance hostí. V sérii úspěšných zákroků pokračoval, když vyrazil i Komancovu střelu z dálky. Po rohovém kopu to zkusil Papáček hlavou, Jandošovu dorážku gólman vytěsnil na roh. Po jeho rozehrání skončil míč opět za brankovou čárou a při dalším rohovém kopu vyboxoval Planický míč z hlavy Papáčkovi. Následoval protiútok hostí, kteří v početní převaze tři na jednoho vyrazili na Vaníka a byl to opět Mašek, který ho dokázal přehodit. V 70. minutě Čechie naposledy střídala, Votípka nahradil Pražáka. Ani přes velký tlak se Čechii nepodařilo skórovat. V 75. minutě domácí nedovoleně zastavili Prchlíka, ale ani Votípka volný přímý kop neproměnil. V 80. minutě se faulem provinil Lisý na Wágnerovi. Volný přímý kop domácích od rohu velkého vápna Vaník vyboxoval. O minutu později zůstal po faulu Rady na trávníku ležet zraněný Štych. Musel ze hřiště nechat si ošetřit masivně krvácející ránu na uchu. Během početní převahy se domácí utrhli do dalšího brejku a Mašek si připsal hattrick. V 85. minutě se alespoň o čestný úspěch hostů postaral Papáček, který snížil na konečných 5:1.
Po uplynutí 90 minut řádné hrací doby ukončil sudí Kračmer utkání.
V sobotu 12. května čeká Čechii na domácím trávníku nelehký soupeř z Horažďovic. Začátek je tradičně v 10,15 hodin.