Hodnocení LUBY - ČECHIE 4 : 0

Hodnocení trenéra Radka Vodrážky

Tak mám po výborném nedělním obědě a pomalu se probírám z toho děsivého snu . Ještě před tím než Vás začnu hodnotit , tak bych Vám chtěl všem ještě jednou poděkovat za to co jste nechali v sobotu na hřišti , za to srdíčko . A ted k zápasu , první 20 minut nebylo uplně top a to hlavně proto , že domácí měli ještě dost sil , nicméně takovéhle mužstvo my musíme přehrávat už od začátku . Druhá polovina první půle byla už o dost lepší , ale celou tu aktivitu zhatil jeden blbej neuhlídanej roh . Ve druhé půli už to bylo excelentní představení a zase ten samej roh nás vrátil na zem Pak přišlo absolutně vymyšlený vyloučení Hrubky a v deseti a za stavu 0 : 2 opravdu famozní představení , ale 2 goly v naší síti. Nicméně fotbal není zas tak nespravedlivej sport a jestli tohle dokážeme předvést i za týden , tak to bude dobrý . Tak pochválený jste a ted budu nadávat , máme dost dobrý tým na to abychom z 25 šancí dali aspon 8 golu , nebo aspon 4 , ale ani jeden ??????? Vím , že tohle nejde natrénovat , a kdo to tvrdí tak s ním nesouhlasím , ale proboha tohle už mi nedělejte !!!!!!!

Vána – 2,5 – na všech čtyřech si měl svůj díl , ale ani jeden ti nevyčítám. Ty dva poslední ty nic neřešili , nejdůležitější byl ten první , mám pocit , že si tam mohl jít a sebrat si to

Kosta – 2,5 – zase zápas skoro o ničem, odehraný v pohodě , ale jak říkám té práce si měl zase hodně málo 1 SUPER šance - NIC

Kráva – 2,5 – no už to bylo lepší , ale do lonskýho Krávy to má setsakra daleko Vlasta – 1,5 – začátek dobrej , konec výbornej – 2 šance – NIC

Vlk – 1,5- výborný výkon , hlavně to zopakovat v sobotu 2 šance – NIC

Práža – 2 – nebylo to uplně top , ale o místo v základu na sobotu jsi si řekl dost hlasitě 3 šance NIC

Štychy – 1,5 – asi tvuj nejlepší zápas za Čechii , ale 5 šancí a NIC

Komár – 2,5 – po těch parádních výkonech vzadu to nebylo takový , ale poctivá práce se vždycky cení. O tvý šanci nevím , tak ti napíšu 1 – NIC

Venca Lisý – 1,5 – nezbývá mi nic jinýho , než dobrý , bylo radost se na tebe dívat , ale 3 šance a NIC

Jiřina – 2 – první půle nic moc , ale ve druhý už sis našel svůj prostor a bylo to o.k. – 5 šancí a NIC

Hrubka –1,5 – do toho nesmyslnýho vyloučení náš nejlepší hráč , kdyby zůstal na place určitě bychom to otočili , 2 šance a NIC

Olaf – 2,5 – první dva balony špatný a pak už si se vezl a ten terén ti taky dvakrát nepomohl 1 šance NIC

Jandák - 1,5 – pro tým je dobře že je zpátky , dokáže tam vepředu ten balon udržet, ke konci ti už došly síly ale až na ty šance jsem spokojenej 5 šancí – NIC

Vševěd – 1,5 – do toho rozjetýho vlaku si zapadl jak dobrým výkonem , tak nedáním šance - šance – NIC