ČECHIE - LHOTA 1 : 4

HODNOCENÍ PŘÍPRAVNÉHO ZÁPASU

Sestava :  Vaník    -  Pleticha , Komanec , Korecký , Marek    -  Nový , Papáček , Kotnauer , Pražák , Lisý , Herák , Pražák , Pešek

NEBUDEM Z TOHO DĚLAT KDOVÍJAKOU TRAGEDII , ALE NA HLUBŠÍ ZAMYŠLENÍ TO ROZHODNĚ JE  !!!

Smutný je hlavně fakt , že Lhota vyhrála naprosto zaslouženě . Poločas nám byla naprosto vyrovnaným soupeřem a druhý poločas , byť o deseti , byla naprosto lepším celkem . Fotbal se hraje na góly a na to jsme doplatili . Za stavu 1 : 0 jsme mohli přidat několikrát druhou branku a zápas by měl asi naprosto jiný vývoj , jenže to co se nám v tu chvíli zdálo jako naprosto nedůležitá zahozená šance , nás za pár minut dosti mrzelo . Ikdyž jsme ve druhé půli dostali docela dost branek , tak bych řekl , že dozadu to ještě tak nějak šlo , ale dopředu to byla opravdu tragédie . No nic , připravený jsme , to je fakt , který se nedá vůbec zpúochybnit  , teď jde jen o to , to prodat v mistrácích . Včera jste na vlastní kůži poznali , že pokud tomu nedáte víc než něco navíc , budete mít problémy s každým . Ale naopak , pokud budete hrát to na co opravdu máte , budou mít všichni plné ruce práce aby Vás porazili .